تور مجازی کاشی مرجان
  • slidebg1
    Nublado
  • slidebg1
    Oxide
  • slidebg1
    Bergamo

پرسش های متداول

بله ، چنانچه چند نکته مانند ضخامت یکسان کاشی و استفاده از بندکشی مناسب و در نظر گرفتن تناسب ابعاد کاشی با یکدیگر را رعایت کنیم می توانیم کاشی های با سایز مختلف را بر روی یک سطح استفاده نمائیم.
• برشکاری
انتخاب روش برش و استفاده از ابزارآلات با کیفیت و نحوه اعمال فشار ملایم و سرعت در حین برش مهم می باشد. شرکت کاشی مرجان برای برش کاشی های خود (پرسلان) روش برش خیس را توصیه می کند.
• سوراخکاری
نوع ابزار، اندازه قطر سوراخ و پایه ای که بر روی آن سوراخکاری انجام می گردد مهم می باشد برای سوراخ کردن کاشی های سرامیکی می بایست از مته های الماس مخصوص این کار استفاده نمود و از مته های مرسوم فلزی نباید استفاده کرد همچنین ضروریست کاشی ها بر روی پایه های غیر الاستیک و بدون هیچ حفره ای قرار گیرند و در حین سوراخکاری از آب استفاده شود.
خیر، به سه دلیل زیر بهتر است از بند استفاده شود :
• همیشه بین کاشی ها اختلافی جزئی در ابعاد وجود دارد که باعث کالیبر بندی آنها می گردد لذا بند باعث می شود که این اختلاف برطرف شود.
• در صورتی که کاشی ها بندکشی نشوند، تنش های حاصل از انقباض و انبساط ساختمان باعث بیرون زدگی و لب پریدگی کاشی ها می شود.
• در مواقعی که بندکشی انجام نشود امکان نفوذ آب یا آلودگی ها از بین کاشی ها به زیر آن ها وجود دارد.


بله، برای اینکار ضمن اینکه می بایست از محکم بودن کاشی های زیرین اطمینان حاصل نمائیم لازم است سطح کاشی های زیر تمیز و سپس یک پوشش پرایمر بر روی سطح ایجاد کرده و با توجه به دستورالعمل نصب کاشی های شرکت کاشی مرجان، سطح را کاشی کرد.


عموماً اندازه بندها با توجه به سایز کاشی های مورد استفاده حداقل از 1 میلیمتر و حداکثر 10 میلیمتر (به صورت سلیقه ای) توصیه می گردد.
خیر، امروزه با پیشرفتی که در استفاده از رنگدانه در چسب های کاشی به وجود آمده است می توان از کالیته های مختلف رنگی در بندکشی استفاده نمود که این مورد به سلیقه مشتری بستگی دارد.
شکایات خود را در مورد محصول خریداری شده با عاملیت فروشی که کاشی را از آنجا خریداری کرده اید مطرح نمائید تا از طریق وی به شرکت کاشی مرجان منتقل گردیده و پس از بررسی، نتیجه به شما اعلام گردد.
با بخش CRM شرکت کاشی مرجان شماره تلفن 031336281237 تماس حاصل فرمائید.
بله، در صورتی که پس از بررسی واحد تضمین کیفیت شرکت کاشی مرجان، عدم انطباق محصول با استانداردها مشخص شده باشد.


خیر اصولا نمی توان این کار را انجام داد، با توجه به اینکه اختلاف رنگ کاشی ها در ظاهر هر سطح کاشی کاری شده تاثیر منفی         می گذارد لذا استفاده از کاشی های با نوانس متفاوت به هیچ عنوان توصیه نمی شود.


خیر چنانچه در هنگام نصب کاشی ها به یکسان بودن کالیبر محصولات توجه شود مشکل نصب به وجود نمی آید.


بله. کاشی‌های سرامیکی تولید شده در شرکت کاشی مرجان مطابق استاندارد شماره 13-10545 ISO مقاوم به شوینده های خانگی و اسید و باز هستند. بعلاوه کاشی های صنعتی تولید شده در شرکت کاشی مرجان نیز طبق استاندارد ISIRI 3051 مقاوم به مواد شیمیائی هستند به استثناء هیدروفلوریک اسید و مشتقات آن.


بله، تمامی محصولات این شرکت در برابر یخ زدگی مقاوم هستند البته لازم است موارد مربوط به اصول صحیح نصب نیز در زیرسازی و بندکشی رعایت گردد.
بله ، کاشی های با جذب آب بالا (بیشتر از 0.5%) برای همۀ کاربری ها توصیه نمی شود اینگونه کاشی ها بیشتر در محیط های داخلی (کف و دیوار) استفاده می گردد درصورتی که کاشی های با جذب آب پائین (کمتر از 0.5%) برای تمامی کاربری ها از جمله محیط های خارجی (کف و دیوار) مناسب است شرکت کاشی مرجان مفتخر است با تولید کاشی های با جذب آب کمتر از 0.5% جوابگوی کلیه کاربری ها برای کاشی و سرامیک باشد.
بله ، در فرآیند تولید کاشی از لعاب های مختلف استفاده می گردد که این لعاب ها در برابر سایش و لغزندگی رفتارهای متفاوتی را انجام می دهند. در شرکت کاشی مرجان بیشتر محصولات از لعاب هایی ساخته می شوند که مقاومت بالایی در برابر سایش دارند همچنین برای عدم لغزندگی محصولات نیز از مدل های مختلف لعاب استفاده می شود.
خیر. فرآیند تولید کاشی در شرکت کاشی مرجان عاری از مواد سمی و آسیب رسان هستند.