تور مجازی کاشی مرجان
  • slidebg1
    Nublado
  • slidebg1
    Oxide
  • slidebg1
    Bergamo

نصب محصولات صنعتی کاشی مرجان

۸ آبان ۱۳۹۹
  • نصب کاشی ضد اسید صنعتی

برای کسب نتیجۀ مطمئن و افزایش زمان بهره برداری از محصولات، پیشنهاد می شود از مشاورین نصب کاشی ضد اسید در پروژه استفاده گردد.

 

 

در صورتی که کاشی های ضد اسید صنعتی در محل هایی به کار روند که در مجاورت اسید قرار نگیرند یا به عبارت دیگر خاصیت ضد اسید بودن آنها مدنظر نباشد می توان برای نصب کاشی ها از چسب ویژه کاشی های پرسلانی استفاده نمود. لیکن اکیدا توصیه می گردد بند کشی ها با خمیر بند کشی ضد اسید انجام گردد.

 

 جهت نصب این کاشی ها نیاز است مواردی  که در ادامه ذکر می گردد رعایت شود :

 قبل از نصب، مشخصات فنی  و توضیحات درج شده برروی بسته بندی محصولات را مطالعه فرمائید .

-جهت نصب کاشی های ضد اسید، چسب ضد اسید صنعتی ضروری می باشد و در استفاده از چسب و خمیر بندکشی ویژه کاشی های ضد اسید به دستورالعمل ها  و توصیه های سازنده آنها توجه فرمائید .

 بند کشی کاشی های ضد اسید باید به نحوی انجام شود که عملیات بندکشی منجر به لق شدن یا به هم خوردن تراز کاشی ها نگردد.

 

برای بندکشی از خمیرهای مخصوص ضد اسید استفاده شود و در خصوص استفاده از چسب و خمیر بندکشی ها نیاز است به دستورالعمل ها  و توصیه های سازنده آنها توجه شود و در هنگام نصب، بسته به سایز کاشی حداقل بند 3 الی 5 میلی متر رعایت گردد

 

هنگام نصب کاشی ها مخصوصا برای کف  و دیواره های صنعتی، کف پارکینگ ها  و به طور کلی محل هایی که در طول دوران بهره برداری در معرض وارد آمدن بارهای سنگین یا ضربه  قرار می گیرند، از پر شدن سطح زیر کاشی  و باقی نماندن فضای خالی زیر آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

 

 

نصب کاشی های ضد قلیا

قبل از نصب مشخصات فنی  و توضیحات درج شده بر روی بسته بندی محصولات را مطالعه فرمایید.

برای کاشی کاری در فضاهایی که در معرض تفاوت دمای محیط در ساعات مختلف قرار می گیرد و به خصوص  فصاهای باز که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند اجرای درز انبساط الزامی می باشد.

 فواصل اجرای درز انبساط بسته به شرایط محیطی بین 3 تا 5 متر از هر جهت  و عرض آن 8 تا 11 میلی متر می باشد. لطفا به این موضوع توجه شود درز انبساط بایستی تا ضخامت کامل بستر ادامه یافته و برای پرکردن آن از مواد پرکننده با خاصیت شکل پذیری مانند فوم پلی اورتان استفاده شود.

 دیواره های درز انبساط باید به گونه ای با چسب مقاوم به مواد قلیایی پوشش داده شود که از نفوذ مواد قلیایی  به سطح زیرین کاشی کاری جلوگیری شود.

 

 


 

 

 

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.